Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2009 » Жовтень » 30 » Спортсмени не здаються
Спортсмени не здаються
11:51
16-18 жовтня у місті Рівне відбувся Відкритий Кубок Рівненської області з Окінавського Годзю-рю карате-до і Рюкю Кобудо. У цих змаганнях взяв участь дубенчанин В.П. Станіславчук, який є керівником гуртка з карате-до Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради.
Спортсмен виборов перше місце в розділі «Індивідуальне Ката карате» серед дорослих, а також у розділі «Командне Ката Кобудо ( вправи зі зброєю)». В індивідуальному Ката Кобудо серед дорослих посів почесне 3 місце. У змаганнях з Ірикумі го куміте (повноконтактні поєдинки) В.П. Станіславчук потрапив до фіналу, однак пошкодив руку. Попри рекомендації лікаря, наш земляк не здався і продовжив боротьбу зі зламаною правицею. У фінальних боях зіткнувся із суперниками на 35-37 кг важчими за нього. Незважаючи на всі перешкоди, боровся гідно і в результаті отримав срібну медаль. Срібним призером став і в розділі «Ембу Кобудо (поєдинки зі зброєю). Тож вітаємо дубенського спортсмена з такими хорошими результатами і бажаємо подальших успіхів.
Заняття гуртка з карате-до проводяться у вівторок, четвер та суботу на базі спортивного залу ЗОШ №6. В.П. Станіславчук висловлює щиру подяку директору школи Т.Ф.Макашиній за надання приміщення для тренувань.

Переглядів: 1065 | Додав: zamok | Рейтинг: 4.0/19 |
Всього коментарів: 3
20.03.2012
Сребродольський Віталій тренує у місцевому будинку дітей та молоді. однак, за чутками, свого часу він тренувався саме у Станіславчука.