Головна » 2009 » Липень » 9 » Дубенські веслувальники стали кращими на Західній Україні
Дубенські веслувальники стали кращими на Західній Україні
12:53
Попереду всеукраїнські змагання
     Про успіхи дубенських веслувальників слава ходить не лише по Україні, а й за її межами. Бо ж наше місто виховало вже не одного спортсмена, майстра спорту, призера міжнародних змагань.  І нині їм на заміну підростає молоде покоління. Свої здобутки вони змогли показати минулих вихідних – з 3-го по 5-те липня у смт. Добротвір, що на Львівщині, проходили змагання Західної зони з веслування на байдарках та каное в рамках чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
     Рівненщина на цих змаганнях була представлена 5-ма школами – з Млинова,  Березного, Рівного та дві команди з Дубна – ДЮСШ МОНУ та ДЮСШ ФСТ «Україна». Всього ж було 25 команд із Західних областей України. Загальна кількість учасників – 296 чоловік, серед яких 20 дубенчан.
     Варто відзначити, що наші земляки у Добротворі показали себе з гідністю. Найвагомішими були здобутки ДЮСШ ФСТ «Україна», де серед юнаків 1995-96 р. н. в каное-одиночці на дистанції 1000 метрів І місце здобув Ілля Міщук (учень ЗНЗ №7), а ІІІ місце – Роман Дубчак (також учень ЗНЗ №7). У цій же віковій категорії на дистанцій 500 метрів Ілля Міщук виборов «срібло».
     Також непогано виступили Ілля Міщук та Ілля Грицак в каное-двійці серед юнаків 1993-94 р. н. Хлопці здобули на дистанціях 1000 та 500 метрів відповідно V та VI місця.
     Хороший результат показав і Олексій Ружнілов, учень ДЮСШ МОНУ, який в каное-одиночці самостійно пробився до фіналу та на дистанціях 1000 і 500 метрів став восьмим.
     Всі переможці цих змагань візьмуть участь у фінальних стартах, які відбудуться 30 липня у Дніпропетровську. Там вони будуть змагатися за звання кращих веслувальників із переможцями Південної, Центральної та східної зон. Тож бажаємо успіхів дубенським спортсменам!

Переглядів: 1799 | Додав: zamok | Рейтинг: 5.0/1 |