Користувачів: 0

Середа, 01.05.2024, 01:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2009 » Жовтень » 2 » Дубенські футболісти на Всеукраїнському турнірі «Золота осінь»
Дубенські футболісти на Всеукраїнському турнірі «Золота осінь»
12:55
Юні дубенські футболісти здобувають перемоги не лише на районних та обласних змаганнях, а й за межами нашого краю гарно себе показують. Так і нещодавно команда «Альт» дубенської ДЮСШ «Спартак» відвідала Львівщину – сьомий Всеукраїнський турнір «Золота осінь» на призи Андрія та Ореста Балів, який пройшов з 24 по 26 вересня 2009 року у м. Роздол, зібрав на стадіоні 16 команд-учасниць з різних міст України. Усі вони були поділені на 4 підгрупи, в яких і показували свої футбольні навички.
     Щодо наших земляків, то «Альт», перемігши у своїй підгрупі футболістів Роздільської ЗОШ, ДЮСШ м. Козова (Тернопільська обл.) та ДЮСШ м. Стрий, увійшла до четвірки кращих команд. На жаль, у фіналі дубенчанам не поталанило. І, програвши командам СДЮШОР м. Рівне і УФК м. Львів, наші хлопці посіли 4 місце.
     Всі переможці були нагороджені кубками і медалями, а кожен учасник змагань – пам’ятними вимпелами із автографами Андрія та Ореста Балів.
     Слід відмітити і хорошу організацію цих змагань. Ще до початку ігор всі команди-учасниці пройшлися парадом вулицями Роздолу до центру міста, де на відкритті турніру їх зустрічали відомі місцеві футболісти та авторитетні особи Львівщини. Крім того, у місцевому Будинку культури відбувся «Олімпійський урок», під час якого футболістів вітали святковою концертною програмою місцеві митці.
     Та й під час самих ігор організація була на високому рівні, за що дубенчани особливо вдячні Олегу Скульському, що свого часу виступав за дубенський «Спартак». Не можна не відмітити і належний рівень суддівства. Судді, на чолі з головою Віктором Яблонським, судили чесно та об’єктивно.
     Загалом же, наші юні футболісти задоволені поїздкою, за що особливо вдячні спонсорам – магазинам «Сафарі» та «Ольвія», та обіцяють із наступних змагань привозити лише перемоги!

Переглядів: 869 | Додав: zamok | Рейтинг: 5.0/1 |