Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2009 » Вересень » 25 » Чемпіон України зі Смиги
Чемпіон України зі Смиги
12:09
У фіналі змагань за Всеукраїнський кубок клубу «Шкіряний м’яч» юний ентузіаст, обдарований футболіст із селища Смига Іван Антонюк у складі молодшої вікової групи, 1998 року народження, команди «ВІК» (м.Володимир-Волинський) став чемпіоном України.
Талановитий смижанин разом із однолітками з Волині обіграли футбольні команди Чернігова, Сум, Мукачева, Кіровограда, Донецька, Вінниці, у фіналі здобули перемогу над командою «Оболонь» (м.Київ) і стали володарями почесного призу.
Тренером Івана є його батько – Василь Ярославович, президент ФК «Смига». Вчитель фізкультури Смизької школи теж усіляко сприяє юному таланту.
Навіть після закриття у Смизі відділення футболу районної ДЮСШ Іван Антонюк не розлучається з футбольним м’ячем. І успіх не примушує чекати на себе. Так на Всеукраїнському футбольному турнірі «Золотий колосок-2009» він був визнаний кращим гравцем, на міжнародному турнірі у Словаччині хлопця визнали кращим нападником, і ось у фіналі «Шкіряного м’яча» Іван став чемпіоном.
Тож любіть український футбол, грайте у цю всенародну гру, пізнавайте світ, тренуйтеся і перемагайте, будьте гідною чемпіонською зміною.
Хай доля й футбольне поле будуть прихильні до тебе, Іване!
В.Дем’янчук, громадський тренер ФК «Смига»

Переглядів: 959 | Додав: zamok | Рейтинг: 5.0/1 |