Головна » 2009 » Квітень » 17 » Дубенські тенісисти стали першими в області
Дубенські тенісисти стали першими в області
13:01
Днями відбулась обласна юнацька спартакіада товариства «Спартак», де серед інших змагались і тенісисти. Саме тут розгорілась запекла боротьба  поміж юнаками та дівчатами.
Честь команди з Дубна захищали 10 спортсменів у двох вікових групах. Всього участь у цій спартакіаді взяло 28 тенісистів. І, незважаючи на добру підготовленість суперників, дубенчани зайняли перше місце. А в особистому заліки на найвищу сходинку піднявся Михайло Чуба. Ілля Вальчук, незважаючи на свій юний вік, був третім. Обоє хлопців навчаються у школі №1. Показав себе і Олександр Іваненко, 1997 року народження, що на змаганнях був третім. Гарно виступили й дівчата: хороший результат показала Іванна Хомич, що навчається у гімназії №1.
 Вдало виступили й наші новачки на цих змаганнях – Артур Зеленюк. Олександр Петрук, Роман Кравчук, Віктор Леонтьєв, які не стушувались, а дали гідний бій суперникам.
Досить представницькою була й суддівська колегія. Прийшли у зал вболівати за своїх вихованців і батьки, і бабусі з дідусями. Поїхали до рівного підтримати своїх чад і дубенчани.
Тож нині тенісисти з Дубна готуються до змагань на кубок Карпат та до відкритого чемпіонату Кременця.

Переглядів: 812 | Додав: zamok | Рейтинг: 0.0/0 |