Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2009 » Лютий » 12 » Футбольний м’яч весну квапить
Футбольний м’яч весну квапить
15:16
Юні футболісти районної ДЮСШ (Шепетинське відділення, тренер-викладач Левков О.Р.) взяли активну участь у розіграші Кубку м.Кременець. У напруженій боротьбі з футболістами Тернопільщини (Бучач, Кременець, Почаїв, Радивилів) наші земляки здобули друге місце, за що були нагороджені кубком, медалями та грамотами. Наймолодші футболісти 1997-1998 р.н. Смизького відділення спортивної школи змагалися в Рівному за першість обласної дитячої ліги з міні-футболу. Зігравши внічию з юними футболістами рівненського «Вереса» та дубенського «Спартака» і перемігши команду з Острога, смижани посіли почесне друге місце, а гравець смизької команди Іван Антонюк, який забив шість голів на цьому турнірі, був визнаний кращим футболістом. Нещодавно юний смижанин у складі футбольної команди «ВІК» з Володимира-Волинського на міжнародному турнірі в Словаччині тричі відзначився голами у ворота європейських суперників, отримав командну нагороду на цих змаганнях та медаль. Тож пишаємося нашими спортсменами, вболіваємо за них і чекаємо на нові перемоги.