Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2009 » Грудень » 11 » Кубок області з ушу вибороли дубенчани
Кубок області з ушу вибороли дубенчани
13:07
6 грудня у приміщенні СЗОШ №5 відбулися змагання за кубок Рівненської області з ушу. Участь у них взяли 50 спортсменів Рівненщини, але переважна більшість з них – дубенчани.
У результаті змагань визначилися переможці: у віковій категорії до 5-ти років І місце посів Андрій Яковлєв, ІІ – Анатолій Кряквін і ІІІ – Микола Кривцов.
У віковій категорії 9-11 років перемогу здобув Костя Гомон. На другому місці Любомир Бабич, а на третьому – Роман Крук.
У тій же віковій категорії, тільки серед дівчат, І місце посіла Юлія Міщук, ІІ – Анастасія Тітієвська і ІІІ – Анастасія Юсюк.
У програмі підвищеної складності першим стала Олександра Михальчук, другим – Назар Сінкевич, а третім – Андрій Андрощук.
Загалом же команда м. Дубно впевнено зайняла І місце. Тож велика подяка дирекції ЗОШ №5 і особисто директору Петру Янку, а також батькам спортсменів за допомогу у підготовці та проведенні змагань.